RONALDİNHO'NUN Bilmeniz Gereken HAZİN HİKAYESİ

48
43Dünya futbolunun efsanesi Ronaldinho neden tutuklandı? Bu tutuklanma hikayesinin arkasında neler yatıyor? Kısa Paslar’ın özel dosyasında bütün detayları sizler için araştırdık.

► ABONE OL

★ Instagram’ımız burası
★ Twitter’ımız burası

🎧 Müzik: Ender Güney

* Kısa Paslar üniversite öğrencilerinden oluşan genç bir ekip. Spor gündemine dair özel içerikler ve belgeseller sunuyoruz. Abone olun, bu ortama giriş yapın. #KısaPaslar

Nguồn:https://jetstarvietnam.com/

48 COMMENTS

 1. Haywangibi şey yapiyorsun ronadinyo sonrada şiyttimi şiy ediyorsunuz lütfen böyle şit meyin yanlış anlaşılıyor ki sewiyorum sinemayı ama zor waywır başladı şimdi aldururun içeri bunları kürtaj yapıya la burda.

 2. Burda adama fakir gozu ile bakiyorlar ya adamin 16 evi varmis ki bunun evleri villa olur her biri 2 milyon € dan assagi degildir belki daha fazla onlari satsa tr gelim krallar gibi yine yasar bizim ulkemizde bey olur

 3. Messi ile ronaldo olmasaydı en iyisi ronaldinho derdim ama romantik olmaya gerek yok. 2002-2007 arası ronaldinho dünyanın en iyi oyununu oynamıştır ama sonrası serbest düşüş . Messi ronaldo ise 15 yıldır istikrarlı biçimde en iyi halleriyle oynuyorlar..

 4. Ronaldinho hapishanepen çıktı nasıl olduğunu söyliyim
  Messi 6milyon dolar vererek Ronaldinho’yu hapishaneden çıkardı

 5. Ya dibine kadar yalan lan bu adam gerizekalimi zaten bankadan faizin yeseydi yeterdi.Daha buyuk gucler onu bitirdi.Ve ronadinho ilk degil kac fenomen insani boyle cezalandirdilar seni biz yarattik bizde mahv ettik demek ve bunu diger fenomenlere gostermek icin.Yok parasini car-cur etmis falan hikaye amk

 6. Filmi yapılsın gişe yapar ve tekrar hayatı düzene girer ve bence dünyayın gelmiş geçmiş en iyi futbolcusu bu adamdır. Ronaldo ve Messi değildir.

 7. Her insan nasılki hayatı boyunca bir engelli adayıdır cezaevine girmekte aynı şekilde insan başına ne gelecek bilemez

 8. Benimde çoçukluk kahramanım arkadaşlarımla çok kavga yapardık hep iyilerdim şimdide öyle

 9. Allahım sen az verip aratma çok verip kudurtma yarabbim sen büyüksün sen her şeyin hayırlısını nasip et amin

 10. Bir yetenek böyle mahvedilir…çocukken ilk aldığım forma onundu…millet madrid hastasıyken ben, o ve barça odaklıydım.. Vay be.. Futbola ihanet eden adam.. Ne diyim Allah kurtarsın..

 11. oynarken kazandıkları paranın hep geleceğini zanneden müsrif oyuncuların başına gelebilecek durumlar nede bir alex de ya da hagide bu tarz durumlar duymuyoruz adamlar akıllı ve gelen paranın kıymetini bilerek yatırım yapıyor eboue friedel gibi adamlarda işte böle iflas ederler:!!!

 12. Beşiktaş çok uğraştı getirebilmek için. En son gazetede salatalık şeklinde resmini yapmışlardı “alın turşusunu kurun “diye ;harbiden kurmuşlar turşusunu hapiste.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here